Oferuję Państwu pełną obsługę i organizację przyjęcia weselnego. Dobrą zabawę, zaplecze techniczne oraz współpracę. Dzięki zdobytej wiedzy służę fachowym doradztwem już na poziomie wczesnej organizacji imprezy. Moje doświadczenie, zaangażowanie i profesjonalizm pozwolą Państwu maksymalnie czerpać radość podczas planowanych wydarzeń. Moja obsługa weselna to nie tylko odtwarzanie muzyki i prowadzenie zabaw.

Podczas przyjęcia weselnego prowadzę narracje zgodnie z ustalonym harmonogramem jak podanie tortu czy podziękowania rodzicom, proponuję odpowiednią muzykę w tle i prowadzenie wesela tak, aby Państwa goście weselni mieli świadomość tego, co aktualnie następuje na przyjęciu. Dysponuję wytwornicą ciężkiego dymu, która działa tylko z suchym lodem, jednej z wiodących firm na rynku Nimbus Chauvet, która doskonale sprawdza się przy pierwszym tańcu czy krojeniu tortu. Posiadam wiele gadżetów i rekwizytów potrzebnych do zabaw czy konkursów.

Dwudziestoletnie doświadczenie w organizowaniu i prowadzeniu imprez przy wsparciu najnowszych technologii i co najważniejsze indywidualne podejście do Klienta sprawiają, że każda impreza jest wyjątkowa oraz niepowtarzalna. W zależności od Państwa gustu.

Działam na terenie całej Polski. Szeroki wachlarz możliwości pozwala dostosować się technologicznie, sprzętowo i cenowo do Państwa oczekiwań.

Dj+Wodzirej Oferta Service Party    pobierz PDF

Przykładowy Repertuar    pobierz PDF

Scenariusz wesela    pobierz PDF